Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Funkcja w Niemczech dla gościa z Ukrainy z własnej marki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Praca

Czy pracownicy ukraińscy z Nasz są szansę legalnej pracy w terenach Unii Europejskiej przez Polskę? Dużo jednostek ma takie pytanie, że praktycznie jest ubiegać się o polską wizę niż o wizę innego końca z Grupie Europejskiej.

Praktyka w Niemczech dla pracownika z Ukrainy z polskiej marki na podstawie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej wycieczki do Niemiec pracownika polskiej marki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Zgodnie z wszą zasadą wiza do akcji w jakimś kraju UE nie daje ofercie pracy w żadnej z nich. Nazywa to, że gdy otrzymasz polską wizę do sztuki i nie będziesz wykonywałeś w Polsce, będzie wówczas naruszeniem prawa. Tak dlatego, razem z polską wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, ale taka wiza nie daje uprawniona do oficjalnego zajęcia w następnych krajach UE. Tak a polskie ustawodawstwo nie pozwala na przyjęcie w Niemczech w punktu osiągnięcia wizy roboczej do Własny. To mówi, po otwarciu własnej wizy roboczej, powinieneś pracować w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z jednego państwa UE są moc kierować swoich pracowników do drugich krajów w układzie z koniecznością produkcji. Należy mieć, że nie wszystkie kraje UE używają tę propozycję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia zgodziły się z opinią i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej wycieczki do Niemiec pracownika polskiej marki na podstawie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej wycieczki do Niemiec pracownika polskiej marki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Polska spółka, w której odbywa obywatel Ukrainy, zatrudnia pracownika na droga służbową (do rzeczy / świadczenia usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez naszą firmę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Typ jest eksportowany do prowadzenia określonej praktyki w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na jaki może zostać oddelegowany, nie może występować 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza zapewne być znana: – przez 180 dni (na podstawie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (prawo na pozycję wydane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w obiekcie odbycia podróży służbowej do Niemiec w układzie roku, będzie można tylko 3 miesiące.

Głównym powodem takiej wyprawy jest porozumienie między polską firmą a marką w Niemczech. Aby przeprowadzić taką podróż służbową, pracownik musi wziąć dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz zwrócić wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Warszawie, jakie stanowi Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z wszystkiej Nasz.

Aby uzyskać dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest odpowiedzialna do przedłożenia dokumentów, wśród których ważne są: danie na praktykę w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa między firmami krajowymi oraz niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką marką oraz delegowany pracownik również wyjątkowi.

Należy także zauważyć, że ambasada zastrzega sobie uprawnienie do żądania dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments