Kobiety mafii Szczecinek gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi ostatnim, który powoduje mieszane uczucia wśród widzów. Aby dobrze zrozumieć film, należy prawidłowo się w niego wczuć.
Kobiety Mafii opowiada o działaniu rodziny z dzieckiem oraz ich opiekunką, gangstera dodatkowo jego dziewczyny, i ojca, który gotów jest przygotować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Gryfino gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wchodzi na duży pomysł zwabienia przestępców w sieć, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej pomysł i wydaje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia to na polską rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, a w niektórym okresie Bela zostaje zdemaskowana, przez jakiegoś z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Gryfino gdzie obejrzeć?

Gdy nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zrobiło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej kolejne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa praktyka w ABW wpłynęła na nastrój oraz utrzymanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce odejść z działalności, jednak szef, kiedy się później okazuje przestępca, wpływa ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej przeznaczeniem, jest zbliżyć się do unii niebezpiecznych przestępców, którymi decyduje Padrino, narzekający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w istotę. Brania się w związku, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa samego z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w domu, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie spędzają ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by ocalić życie. Zabawa z dobrego wzrostu nie istnieje jednak długo. Cień zostaje aresztowany, zaś w obawie przed więzieniem, żywy decyduje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze własną osobą.

Kobiety mafii Gryfino gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie pana nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Polski, by móc zbudować im zarzuty. Udaje mu się jednak rozwiązań z formie obronną ręką. Kwalifikuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony jest w grupie policyjnej, gdzie będzie uważał ochronę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z odpowiednimi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką określają się na wyjazd do Szwecji, gdzie są zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc jest zamontowana w szpitalu. Z tej chwili, los dziecka stanowi w rękach lojalnej opiekunki, dla której występowanie chłopca jest najistotniejsze. Realizowany przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie bycie, aby uniknąć kary.
Na całe szczęście, stanowi ostatnie nie udana próba.

Kobiety mafii Gryfino gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w końcu idzie na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie stanowi mu to zawsze dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dodała mu truciznę. Mężczyzna pada na posadzkę w kawiarni, oskarżając o wartość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starszego dziecka oraz niezdolności marki, do kontrole nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka stanowi prowodyrem całej akcji. W bliskim do siebie czasie, w Hiszpanii odbywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowiekowi, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kobiet, pada zabity przez innych mężów Justyny, którzy na jej zlecenie brutalnie go mordują. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, decyduje się na zajęcie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W niniejszym czasie, kończy się pierwsza strona kobiety Mafii.

Kobiety mafii Gryfino gdzie obejrzeć?

Choć film ma wiele scen akcji, są również momenty, w jakich przesuwa się kilka elementów na raz, zatem warto oglądać film w połączeniu, aby pojąć o co w nim nosi.

Kobiety mafii Gryfino gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments