miodowe lata

Koszulki Miodowe lata Golczewo

Zachodniopomorskie

“Miodowe lata” to kultowy serial, który od lat gości na ekranach telewizorów w wielu polskich domach. Nieustannie cieszy się dużą sławą, nawet wśród młodszych widzów, którzy dopiero poznają losy i perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw, mieszkających w kamienicy przy ulicy Wolskiej 33. Program został zrealizowany na licencji zagranicznego “The Honeymooners”. Oglądając “Miodowe lata” aż trudno uwierzyć, że cały serial jest spektaklem teatralnym.

Koszulki Miodowe lata Barwice

 

Został on zrealizowany na żywo, przy widowni w teatrze Żydowskim w Warszawie. Emisja telenoweli w telewizji rozpoczęła się w 1998, a zakończyła w 2003 roku. Pokazano go w 131 epizodach, podzielonych na 9 sezonów. W 2004 roku podjęto się kontynuacji telenoweli, która została wyemitowana w 17 epizodach pod tytułem „Całkiem nowe lata miodowe”. Obecnie powtórki telenoweli często emitowane są na wielu kanałach telewizyjnych. Można je również prosto odszukać w internecie wpisując hasło miodowe lata online, lub miodowe lata odcinki, są one dostępne na naszej stronie.

Koszulki Miodowe lata Barwice

program opowiada o przygodach dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą małżeństw. Głównymi bohaterami są Karol Krawczyk (grany przez Cezarego Żaka), motorniczy tramwaju, oraz jego najlepszy przyjaciel Tadeusz Norek (grany przez Artura Barcisia), pracownik kanalizacji. Są oni żonatymi mężczyznami w średnim wieku, którzy ciągle szukają sposobów na wzbogacenie się i wejście w posiadanie ogromnej majątku. Działania podejmowane przez nich w tym celu, stale kończą się porażkom i wplątują ich w kłopoty. Przyjaciele są nierozgarnięci i łatwowierni, ciągle popadają w konflikty między sobą. Dzięki ich optymizmowi i pogodzie ducha często udaje im się z nich wywinąć bez szwanku, wiedzą również, że ich przyjaźń jest na zawsze i nie potrafią bez siebie żyć.

Koszulki Miodowe lata Barwice

Karol Krawczyk to osoba nieco nieugięta, często chodzi nerwowy, więc łatwo wytrącić go z równowagi, co często robi przyjaciel Norek. Jest niesamowicie sprytny, cały czas obmyśla nowatorskie pomysły, dzięki którym w końcu uda mu się zarobić. Do swoich poglądów zawsze udaje mu się przekonać Norka, który zawsze ulega silnemu charakterowi przyjaciela. Niestety plany te zawsze kończą się niepowodzeniem. Jako motorniczy, Krawczyk marzy o prowadzeniu nowego tramwaju, niskopodłogowego i klimatyzowanego. Jednak rzeczywistość daleka jest od marzeń, bohater od lat prowadzi tramwaj starego typu. Kariera stanowi istotny element jego życia, nawet kiedy śpi, bezustannie śni o tramwajach. Cechą wyróżniającą Karola, będąca obiektem wielu kawałów jest jego otyłość. Osobą, której najchętniej nigdy by nie widywał, jest jego teściowa, ukochana mamusia Aliny-Zofia Rudnik. Pomimo nerwowego charakteru, Krawczyk w głębi serca jest dobrą osobą, ceniąca sobie przyjaźń Norka. Pomimo wielu kłótni bohaterowie zawsze się godzą.

Koszulki Miodowe lata Barwice

Tadeusz Norek pracuje w warszawskich kanałach. Ze względu na swoje opanowane i sympatyczne usposobienie zawsze ulega Karolowi i pomaga mu w wykonywaniu nie do końca przemyślanych i nielogicznych pomysłów. Jego postać jest opozycją dla osoby Krawczyka. Tadeusz jest spokojny i chudy. Niepozorna sylwetka nie wyklucza jednak faktu, że bardzo często zagląda do lodówki Krawczyków, często konsumuje z nimi obiad.

Równie interesującymi postaciami, których charakter i podejście do życia mocno kontrastuje z usposobieniem Karola i Tadeusza są ich żony: Danuta Norek (grana przez Dorotę Chotecką), oraz Alina Krawczyk (grana przez Agnieszkę Pilaszewską, a później Katarzynę Żak). Kobiety nierzadko krytykują absurdalne plany swoich mężów, jednak nie są w stanie powstrzymać ich przed wpadnięciem w kolejne problemy.
Danuta jest kobietą o bardzo dominującym charakterze, jest uparta i często agresywna w stosunku do swojego męża Norka.
Alina jest jej opozycją, jest kobietą opanowaną, znosi wszystkie absurdalne pomysły Karola, jednak często stara się go powstrzymać przed wplątaniem się w kolejne problemy. Pomimo swojego opanowanego charakteru, potrafi jedną ripostą zabrać Karolowi wszystkie jego argumenty. Życie w roli kury domowej nie do końca jej służy, często narzeka na to, że małżonek nie pozwala jej podjąć pracy zawodowej.

Koszulki Miodowe lata Barwice

KOSZULKI MIODOWE LATA
Koszulki z kultowymi tekstami i motywami z serii to świetny pomysł na upominek dla każdego fana “Miodowych lat”. Dostępnych jest wiele ciekawych wzorów, które z pewnością przypadną wam do gustu. Znajdziecie je w zakładce “koszulki miodowe lata”. Cytaty, które się na nich znajdują to między innymi najpopularniejsze teksty Karola „Czego stoisz na torach?”, „Nie Karoluj mi tu teraz”, czy klasyczna kwestia Danki „Tadzik! Na górę!”. Dostępne są w rozmiarach od XS do XXL w cenie 44, 90 zł (bez koszulki „Albatrosy”, która kosztuje 49, 90 zł).

Koszulki Miodowe lata Barwice

Zobacz również serial miodowe lata

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments