opony używane

Opony używane Resko

Zachodniopomorskie

Opony Michelin uznawane są za jakieś z najczystszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można stosować zimą.

Opony używane Płoty

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one pozwolenie specjalistów i klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również uznanie tych marce w zysku wielu testów i jakości. Do największych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo opłacalne parametry niezależnie od daty roku,
– dużą wytrzymałość na zużycie co stanowi głównym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Płoty

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można jeździć oraz w zimie. Nie należy ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się od nich parametrami. Idealnie nadają się dla samochodów w jakości małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to wyróżnia się dużo wartościowymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i małym zużyciem.

Opony używane Płoty

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest odpowiednią drogę hamowania na twardej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Płoty

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała bardzo pomocną jakość hamowania B. To, co daje model Crossclimate+ to fakt, iż jest oponą stricte letnią, ale ważna z powodzeniem stosować spośród niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, a zawsze atakującą od momentu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co daje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich korzystne, co świadczy tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, szczególnie jeżeli zamierzamy czerpać z opon cały rok, bez potrzeb wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ otrzymamy w obszarze od 15 do 19 cali.

Opony używane Płoty

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami oraz znacznie wydajnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Pierwszym jest wykorzystanie do jej konstrukcje innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim decydującym składnikiem jest bieżnik, będącym wynikiem doświadczenia i zaawansowanej techniki, zastosowanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, który stał zaprojektowany dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które umożliwiają doskonałą przyczepność na twardej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest jednocześnie, a wraz ze mijaniem się do zabiegu opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co kieruje na właściwe stronie jezdne na śniegu. Najistotniejszym składnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na pełnej wysokości bieżnika zapewniają doskonałe jakości jezdne. Podczas wykorzystywania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające wysoka przyczepność na śniegu.

Opony używane Płoty

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments