plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Stepnica gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na budowach Showmax. Patryk Vega – drink z najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak tani „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka ważniejsza niż śmierć”, tym jednocześnie przedstawił coś całkowicie nowego.

Patryk Vega Plagi Breslau Szczecin gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji znalazły się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Pierwszym miejscem fabuły filmu jest ostatni Wrocław. W centrum tym biegnie do dużych morderstw. Każdego dnia o tej jedynej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w niesamowity sposób kolejną ofiarę. Gdy się okazuje kobiety te są zazwyczaj lekarstwo na sumieniu, a wymiar prawdzie istnieje w kontaktu do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w siłę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa obecne są dziełem indywidualnej natomiast tej samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest niebezpieczne zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę dodaje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej myśli Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle skomplikowane i delikatne śledztwo, w jakim to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Podejmuje się wyścig z czasem, nikt nie chce dopuścić do drugich zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – absolutnie nie trafił na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie może do tego dojść gdyż kina nie są w mieszkanie zgodzić się na pozycję gdzie ten jeden obraz jest wydawany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, wymagają one wyłączności na sąd do malowania prac w stopniu czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić drukowany w kinach warunek ten potrzebuje być wykonany. W współczesnym aspekcie nie jest żadnych negocjacji. Film wymaga istnieć określony dla nich na wyłączność przez pewny czas.

Opinia o wyświetlaniu filmu tylko na platformach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z okazji odtwarzania prac na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak twierdzi sam Patryk Vega – dostrzegli oni toż kierunek – wyświetlanie obrazów na platformach internetowych zatrzymuje się jeszcze dużo znane. Patrzą w współczesnym ciężki potencjał. Patryk Vega ma także, że stanowi wówczas chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Szczecin gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a która jest totalnie inna niż ja a wtedy wszystko co robiłam do ostatniej pory […] Mam tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w tę sprawę oraz w tę bohaterkę, tak oraz jestem nadzieję, że wtedy same będzie dla mnie jakiś przyczynek do drugich ciekawych ról, które są inne niż te, z jakich jestem zwykła do ostatniej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Szczecin gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest dodatkowy do sprawdzenia w naszych domowych kinach, praca ta tłumaczona istnieje na salach kinowych na gruncie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a także na obszarze Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten uważany jest jak dobrze wykonany – część spośród widzów myśli go zbyt spektakl trzymający w napięciu do jednego końca. Mówią, że istnieje w nim bardzo dynamiczna historia oraz popularna fabuła. Z nowej części znajdziemy i grupę osób zajmującą opinię na mniejszy montaż lub same gorszą jakość, niż w starych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Szczecin gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to zupełnie nowy Vega. W współczesnym filmie nie ma wielowątkowości ważnej dla moich tych filmów. Nie jest również mieszania gatunków. To istnieje natomiast dobry thriller, w jakich co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w przeciągu filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do nowego okresu nie są w mieszkanie uzyskać jak taż scena się skończy. Jest obecne całkiem dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Szczecin gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments