Reklama firmy poprzez konkursy i nagrody - vouchery

Reklama firmy poprzez konkursy i nagrody – vouchery

Gry i konsole

Wiele firm chcąc pozyskać potencjalnego klienta oferuje mu, w ramach jakiejś promocji udział w konkursach, w których oferuje bardzo atrakcyjne nagrody.

Reklama firmy poprzez konkursy i nagrody – vouchery

Dlaczego tak się dzieje, że kosztowne nagrody takie jak nowe samochody, często w liczbie 3 lub więcej, czy sprzęt AGD, lub RTV albo nawet voucher podróżny są i tak opłacalne? Oferta promocji w której główną nagrodą jest nowoczesne auto czy voucher wakacyjny i tak się opłaci bo wygra go mało osób, a reszta po prostu weźmie w nim udział.

Dlatego takie duże firmy bez namysłu organizują atrakcyjne konkursy, które przyciągają tysiące jeśli nie setki tysięcy chętnych zdobycia głównej nagrody.

Taka oferta czyni również firmę rozpoznawalną i godną zaufania co przyczynia się do tego że wygrywając obiecany voucher podróżny później do tej formy powróci część klientów i skorzysta z sług lub kupi produkt. Zdobywanie klienta i jego utrzymanie poprzez konkursy i nagrody w postaci takiej jak voucher wakacyjny jest niezwykle opłacalne i przyciąga naprawdę duże rzesze graczy, późniejszych klientów.

Warto więc organizować tego typu konkursy i tracąc na jedną nagrodę zyskać dużą ilość nowych klientów.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments