sex

Seks Chojna zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie naruszaj się, jeśli uważasz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Chociwel zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo wygodnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera fizycznego lub podczas bycia poprzez niego duszonym. Podaje się, że przez takie „zabawy” na świecie odchodzi od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Podaje się, że w terenach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zmniejszyć ryzyko zgonu z powodu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne noszenie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo interesujące. Większość pań nie jest i nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmianie facet, który podczas seksu jest zdecydowanie delikatny i nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Chociwel zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że regularne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U kobiet mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, więc dobrze wytrenowane stanowią ją mało ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak i jednej kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Chociwel zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w których udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich bierze kobiety, które przejmują „inicjatywę” za bardzo podniecające, a tym, co 70% określiło jak daleko nieatrakcyjne, jest zbyt duży makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to dodatkowy najczęstszy powód rozpadu związków z dużym stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez powodu na okoliczności.

Seks Chociwel zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie znacznych liczby mięsa, czosnku i cebuli, i zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, które mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeśli jesteś facetem) lub Twojego śluzu (w sukcesu kobiet). Jeżeli Twój partner nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie jest dokładnie w guście Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety może istnieć nieoceniona w produktach. Warto dodać, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów produkowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Chociwel zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że gdy kobieta mimo stosowania prawidłowej diety możnej w warzywa i owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, które mogą psuć gust i aromat śluzu pochwowego) nadal boryka się z złym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz lub dwa razy w tygodniu probiotyk i pić sok z żurawiny, by pytać o swoją flotę bakteryjną. Po drugie- ekonomiczne będzie spanie bez bielizny, oraz w porządku dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po zrobieniu siku (zamiast używania papieru) i pewnie zakup żelu do higieny intymnej, jaki planuje odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto także udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% kobiet ma trudność z osiągnięciem orgazmu podczas kontakcie seksualnego. Trudność stanowi tym prawdziwsza, im daleko związana jest Twoja partnerka, więc okazje na doprowadzenie jej do szczytowania, jeśli zapoznali się godzinę temu, jesteś stosunkowo niewielkie. Jeśli natomiast wolisz je mało zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Chociwel zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz również  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments